WE RAISE ALL OF OUR OWN MEATS

Chailea Doğal Sabun Ürettiği Değeri Paylaşır.

Chailea sabunlarını, kendi markaları ile üretim yaptırmak isteyen firmalara fason üretim yaparak veya kendi markasıyla toptan doğal sabun satışında müşterileriyle buluşturuyor. Toptan sabun üretiminin yalnızca sentetik ürünler olduğu yönündeki ön yargıyı kırmak ve doğal sabunun da toplu alımlar için bir alternatif olduğunu göstermek istiyoruz. Toptan sabun siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temiz içeriklerle tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Chailea Doğal Sabun Temiz Kozmetikler Üretir.

Chailea ailesi olarak kuruluş amacımız temiz içerikli kozmetik üretmektir. Çünkü cildimiz vücudumuzun en büyük organıdır. Kullandığınız kozmetiğin içerdiği zararlı maddeleri ayırt edemez ve tamamını emer. Ve kan dolaşımına ileterek tüm vücuda yayılmasını sağlar. Zararlı kimyasallar cilt yoluyla vücudumuza nüfuz ettiğinde ciltte tahriş, alerji, iltihaplanma, akne gibi cilt hastalıklarına neden olabildiği gibi kanser oluşumuna da yol açabilirler. Temiz içerikli kozmetik, kimyasal koruyucu barındırmayan, insan metabolizması ve çevre sağlığı için toksik olmayan içeriklerden oluşur.

Ürünlerimizde Paraben, Alkol, SLS, SLES, Sentetik Silikon, Aluminyum, Florür, Alum tuzu, Talk, Metalik oksit bulunmaz.

Sabunlarımızı soğuk yöntem ile üretiyoruz. Sabun formüllerimiz titizlikle hazırlandığı için içeriğinde sabun, bitkisel gliserin ve sabunlaşmamış yağ dışında hiçbir kimyasal madde bulunmaz.

• Ürünlerimiz GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretilmektedir.

• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

• Ürünlerimizde “HELAL SERTİFİKASI” mevcuttur.

• ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı ile performansımızı sürekli arttırma hedefindeyiz.

• Ürünlerimizin ambalajları geri dönüştürülmüş kâğıttan imal edilmektedir.

Chailea Doğal Sabun Yağların İyileştirici Gücüne İnanır.

Sabun üretiminin en önemli öğesi ve çıkış noktası “yağ” ve içinde barındırdığı “yağ asitleridir”. Üretmek istenilen sabunun nicelik, nitelik, ihtiyaç ve tabii ki bütçeye göre farklı yağlar kullanabilir. Hayvansal yağlardan; atık hayvansal yağlara, bitkisel yağlardan, atık bitkisel yağlara kadar, tohumunda, meyvesinde, yaprağında yağ barındıran her bitki ve yağı sabun üretiminde kullanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken hususların başında; kullanmayı planladığınız yağın içerdiği asit oranı ve sağlık açısından ne kadar üretim yapmaya uygun olduğu gelir.

Chailea doğal sabun, üretim için yalnızca yenilebilir ve temiz içerik kullanır. Sabunlarımızı doğal yağlarla üretmenin kalite için ilk şart olduğunun bilincindeyiz. Sabun üretiminde kullanılan yağların kalitesiz olması durumunda üretilen sabunu kaliteli olması söz konusu olmaz. Kullandığımız tüm içerikler gerekli sertifikasyona sahiptir. Kaliteli içeriğin yanı sıra karışımımızı doğru oranlarla ayarlayarak sabunlarımızı mükemmele ulaştırmaya çalışıyoruz.

Farklı yağ kullanımında, yağ asidi içerikleri farklı olduğundan, kullanılan yağa göre, sabunların cilt üzerinde oluşturdukları etki ve his farklı olmaktadır. Doğal sabuna koku eklemenin yanı sıra, özellikle cilt için sağlık yararları için sabun yapımında esansiyel yağlar kullanılır. Farklı yağlar farklı faydalarla ilişkilidir, örneğin, ylang-ylang kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, limon ve sandal ağacının her ikisi de akne tedavisi ile ilişkilidir. Birçok uçucu yağın antibakteriyel veya anti-mikrobiyal özellikleri vardır, diğerlerinin ise ağrı ve iltihabı hafifletmeye yardımcı olduğu bildirilmektedir. Bazıları duyuları yatıştırır, diğerleri ruh halini yükseltir. Chailea doğal sabun farklı yağların iyileştirici etkisini kullanarak farklı sabunlar üretir. Sabun çeşitlerimizi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ

Popüler Ürünler

Bölgesinde sektörün ilk ve öncüsü olan Chailea markası ile tanınmış Çaykim Kozmetik, çeşitli kategorilerde doğal kozmetik ürünleri imal etmekte, ürünlerini Türkiye ve dünyadaki müşterileri ile buluşturmaktadır.